Showbiz

Në një kërcim sensual, ish-Missi italian ‘tërbon’ fansat, dilema pas VIDEOS: Me apo pa të brendshme?

VIDEO
Tepër aktive në rrjete sociale, ajo i ka dhuruar fansave të saj një video sensuale, ku kërcen me një fund që herë pas here i ngrihet, duke treguar më tepër seç duhet...
Featured image of article: Në një kërcim sensual, ish-Missi italian ‘tërbon’ fansat, dilema pas VIDEOS: Me apo pa të brendshme? Ish-Missi, Cristina Chiabotto.

ITALI– Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Cristina Chiabotto, ish-Missi italian ka realizuar një bachata gjatë karantinës. Bukuroshja vallëzon në këtë periudhë izolimi, por nuk nguron të ndajë videon e saj në rrjete sociale.

Mjaft e njohur nga publiku italian, Cristina Chiabotto njihet jo vetëm për fizikun e saj të bukur, por edhe për aftësinë si prezantuese, ku nuk ka nguruar të jetë e angazhuar dhe në fushën e sportit.

 

View this post on Instagram

 

Bachata ♥️

A post shared by Cristina Chiabotto (@vanillagirl_86) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tepër aktive në rrjete sociale, ajo i ka dhuruar fansave të saj një video sensuale, ku kërcen me një fund që herë pas here i ngrihet, duke treguar më tepër seç duhet. Menjëherë ndjekësit kanë nxitur dilema.

“Ke veshur mbathje”,- shkruan një fans i Cristina Chiabotto-s, ndërsa kjo mbetet ende një enigmë!

R.L/Dosja.al

Shto Koment