Virale

ME VIDEO: Më 25 prill ka zgjedhje! Basha merr energji buzë detit, i veçuar kalon kohë me Aurelën. Diçka i tregon në telefon…

Të dy në një çadër të veçantë, pa asnjë person tjetër pranë kanë vendosur që t'i drejtohen bregdetit për pak relaks.
Featured image of article: ME VIDEO: Më 25 prill ka zgjedhje! Basha merr energji buzë detit, i veçuar kalon kohë me Aurelën. Diçka i tregon në telefon… Lulzim Basha dhe Aurela

TIRANË– Fundjava është krijuar për familjen! Edhe kryedemokrati Lulzim Basha është pikasur në plazh bashkë me bashkëshorten e tij, Aurelën. Të dy në një çadër të veçantë, pa asnjë person tjetër pranë kanë vendosur që t’i drejtohen bregdetit për pak relaks.

Në video, Basha sheh diçka në telefonin e tij dhe më pas ia tregon edhe Aurelës, mbase për t’i thënë një mendim…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nuk dihet se kur është xhiruar videoja, por pamjet janë publikuar pasditen e sotme nga “TemA”. Me siguri që Basha po merr energji për të përballuar një vit të vështirë, sidomos kur më 25 prill vendi do të votojë për qeverinë e re.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment