Politike

ME VIDEO: Lediana Fratari intervistë për televizionin në Angli, tregon prapaskenat

Në një lidhje me gazetarin Martin Kiri për "Alb UK-TV", ajo foli për rolin e saj në zgjedhje dhe objektivat e fushatës elektorale. 
Featured image of article: ME VIDEO: Lediana Fratari intervistë për televizionin në Angli, tregon prapaskenat Lediana Fratari

TIRANË– Kandidatja për deputete në listën e Partisë Demokratike, Lediana Fratari ka dhënë një intervistë për emisionin “Sofra”.

Në një lidhje me gazetarin Martin Kiri për “Alb UK-TV”, ajo foli për rolin e saj në zgjedhje dhe objektivat e fushatës elektorale.

Ndërkohë që ka ndarë edhe momente nga prapaskenat e intervistës me televizionin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m./dosja.al)

Shto Koment