Aktualitet

ME VIDEO/ Laçi në shtetrrethim, policia zbraz automjetet në rrugë, kontrolle masive në vend

Siç shihet edhe në videon e suguruar nga Dosaj.al efektivët kanë zbrazur mjetet dhe po kontrollojnë në mënyrë të detajuar.
Featured image of article: ME VIDEO/ Laçi në shtetrrethim, policia zbraz automjetet në rrugë, kontrolle masive në vend Foto nga aksioni

LAÇ– Policia ka zbarkuar në qytetin e Laçit ku po ushtron kontrolle masive në shtëpi dhe në automjete. Siç shihet edhe në videon e suguruar nga Dosaj.al efektivët kanë zbrazur mjetet dhe po kontrollojnë në mënyrë të detajuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbrëmjen e sotme po zhvillohet një aksion në të gjithë Shqipërinë, i cili ka në fokus goditjen e lojërave të fatit dhe të basteve të paligjshme. Në Tiranë priten mbi 50 arrestime dhe po ushtrohen kontrolle masive në lokale, të cilave u sekuestrohen edhe kamerat.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment