Showbiz

ME VIDEO/ Kundërshtarë burrë e grua! Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen gati për ‘luftë’ në karantinë

Projekti më i ri i Jondida Vokshit dhe Besnik Krapit në karantinë.
Featured image of article: ME VIDEO/ Kundërshtarë burrë e grua! Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi bëhen gati për ‘luftë’ në karantinë Aktorja Jonida Vokshi dhe regjisori, Besnik Krapi.

KOSOVË– Jonida Vokshi dhe Bensik Krapi kanë njoftuar një projekt të ri, që e vendos çiftin në një sfidë. Aktorja dhe regjisori kanë publikuar videot e para të këtij projekti, ku paralajmërojnë se do të jenë ‘kundërshtarë’ të hapur.

“Si bëhet gati Jonida ta mposhtë Besnikun?”– është videoja që ka postuar Jonida Vokshi, ku bëhet gati për sfidën me bashkëshortin e saj.

 

View this post on Instagram

 

Video nr 1️⃣ Coming soon ne @gjirafavideo Prisni per Videon nr 2️⃣ 😂😂

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Nga ana tjetër nuk ka munguar as një video e dytë nga aktorja, ku shfaqet regjisori me origjinë nga Kosova, Besnik Krapi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Video nr 2️⃣ Do jete sfide dhe jo humor! Apo sfide bashke me humor?😂😂😂[email protected] @gjirafavideo

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

“Video Nr 2. Do jetë sfidë dhe jo humor! Apo sfidë bashkë me humor”, – shkruhet bashkëngjitur videos ku shfaqet regjisori Krapi, i sapozgjuar nga gjumi, gati për një sfidë me bashkëshorten e tij.

R.L/Dosja.al

Shto Koment