Showbiz

Krizë për kos në familjen Kallaku, Xhensila nxehet dhe bërtet nëpër shtëpi me Besin: S’ke faj ti…

VIDEO
Në një video të publikuar nga vetë Bes Kallaku, dëgjohet në sfond, se si e shoqja, këngëtarja Xhensila Myrtezaj bërtet pasi Besi ka ngrënë katër kosa.
Featured image of article: Krizë për kos në familjen Kallaku, Xhensila nxehet dhe bërtet nëpër shtëpi me Besin: S’ke faj ti… Bes Kallaku, Xhensila dhe Ajka
Përditësuar:

TIRANË– Familja Kallaku janë futur në krizë për kos këto ditë që janë karantinuar. Në një video të publikuar nga vetë Bes Kallaku, dëgjohet në sfond, se si e shoqja, këngëtarja Xhensila Myrtezaj bërtet pasi Besi ka ngrënë katër kosa. “Katër kosa, katër kosa…hëngri një dhe…më raftë pika se s’ke faj ti,”– dëgjohet të thotë Xhensila teksa ndërron të bijën.

Po s’e dija moj,…”– thotë Besi nga ana tjetër.

“4 kosa, 4 kosa, na cmeni! Mfal, po ne qe kena honger kosin e fmise pa dashje, a na lejohet me dal me ble kos apo duhet me u zon me grun??? Mbesoni, sa me larg fregoriferit kto dit se nuk dihet ca po hajm!”- shkruan Kallaku krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

4 kosa, 4 kosa, na cmeni! Mfal, po ne qe kena honger kosin e fmise pa dashje, a na lejohet me dal me ble kos apo duhet me u zon me grun??? Mbesoni, sa me larg fregoriferit kto dit se nuk dihet ca po hajm!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Numri i prekurve me Covid-19 në vendin tonë sot ka shkuar në 104, ndërsa numri i viktimave ka shkuar në 4. Po kështu, 9 prej të infektuarëve janë mjekë dhe infermierë, një nga Spitali i Durrësit dhe të tjerët nga spitali “Shefqet Ndroqi”. Ndërkohë harta e të prekurve në vend sa vjen dhe zgjerohet. Sot janë shënuar të infektuar edhe në Vlorë e Shkodër. Qytetarët sot e kanë ndaluar që të dalin pas orësh 13:00 nga shtëpia, ndërsa lëvizja ka nisur që në 5 të mëngjesit pasi ka hyrë në fuqi “ligji i luftës.” Kryeministri Edi Rama njoftoi se për të ruajtur rendin dhe parandalimin e përhapjes së COVID-19, do të përdoret edhe forca bashkë me gazin lotjsjellës. Ndërkohë që në rrugë ka dalë ushtria dhe Policia.

(F.M/DOSJA.AL)

Shto Koment