Aktualitet

ME VIDEO/ Ja momenti kur fadrona ‘kafshon’ godinën e Teatrit Kombëtar, PAMJET gjatë natës

Fillimisht shembja ka nisur nga pjesa e shkronjave dhe më pas ka vijuar.
Featured image of article: ME VIDEO/ Ja momenti kur fadrona ‘kafshon’ godinën e Teatrit Kombëtar, PAMJET gjatë natës

TIRANË– Momenti kur fadromat kanë shembur Teatrin Kombëtar. Fillimisht shembja ka nisur nga pjesa e shkronjave dhe më pas ka vijuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

vijon…

(k.m/dosja.al)

Shto Koment