Aktualitet

ME VIDEO/ Hipur njëri mbi tjetrin e gjysmë të zhveshur, çifti nuk përmbahet dhe kryen seks në publik, plazhistët e Vlorës ‘shqyejnë sytë’

Videoja është dërguar dhe publikuar nga redaksia e JOQ, ku shihet se si një çift, gjysmë i zhveshur në bregdet kanë kryer marrëdhënie.
Featured image of article: ME VIDEO/ Hipur njëri mbi tjetrin e gjysmë të zhveshur, çifti nuk përmbahet dhe kryen seks në publik, plazhistët e Vlorës ‘shqyejnë sytë’ Pamje nga ngjarja

VLORË– Një çift është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale në publik.

Videoja është dërguar dhe publikuar nga redaksia e JOQ, ku shihet se si një çift, gjysmë i zhveshur në bregdet kanë kryer marrëdhënie.

Sipas denoncuesit në fjalë, rreth vendit ku ata ndodheshin, kishte edhe njerëz të tjerë, por kjo nuk i ka penguar që ata të vazhdojnë për hesap të tyrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Pershendetje live ne Lukovw. Si skan turp kta njerez ne mes te plazhit e te njerzve postojeni anonym,”– shkruan denoncuesi në fjalë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment