Bota

ME VIDEO/ Grushta dhe shufra hekuri kokës, plas sherri mes burrave në palestër

Si pasojë e goditjeve një djalë 17-vjeçar mbeti i plagosur, ndërsa një 27-vjeçar pësoi një prerje mbi sy.
Featured image of article: ME VIDEO/ Grushta dhe shufra hekuri kokës, plas sherri mes burrave në palestër Foto nga sherri në palestër

ANGLI– Një sherr ka ndodhur midis disa burrave në një palestër, të cilët përdorin edhe pajisje metalike në përleshjen mes tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Si pasojë e goditjeve një djalë 17-vjeçar mbeti i plagosur, ndërsa një 27-vjeçar pësoi një prerje mbi syrin e tij, tha policia e Essex në një deklaratë. Ngjarja u regjistrua brenda një qendre palestre në Essex, në Angli.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment