Showbiz

Graciano Tagani flet hapur: Kam pasur ‘friends with benefits’, gjithmonë me të dashurat e mia kam përfunduar….

I pranishëm në rubrikën “Trotuar”, Tagani tha se ka pasur shumë vajza në jetën e tij, me të cilat ka qenë ‘friends with benefits’, një lidhje pa kompromise dhe me përfitime.
Featured image of article: Graciano Tagani flet hapur: Kam pasur ‘friends with benefits’, gjithmonë me të dashurat e mia kam përfunduar…. Graciano Tagani

TIRANË– Balerini Graciano Tagani ka folur hapur në lidhje me intimitetin e tij.

I pranishëm në rubrikën “Trotuar”, Tagani tha se ka pasur shumë vajza në jetën e tij, me të cilat ka qenë ‘friends with benefits’, një lidhje pa kompromise dhe me përfitime.

Madje, balerini shtoi se edhe me të dashurat që ka pasur ka përfunduar duke qenë shokë dhe shoqe, kur e kanë parë që gjërat nuk kanë ecur ashtu siç duhet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E kam thënë gjithmonë që familja është e shtrenjtë por që Friends ëith Benefits është një mënyrë për ta njohur tjetrin shumë mirë. Unë kam pasur shumë raste. Sa herë kam pasur një marrëdhënie kam ngelur shokë dhe shoqe,”– tha Tagani.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment