Politike

ME VIDEO: Gjesti i turpshëm i Ramës në Shkodër, u drejton gishtin e mesit të rinjve (MOMENTI)

Para se të futej në mjetin e tij, Rama ka parë nga të rinjtë dhe i ka drejtuar gishtin e mesit, edhe pse këta të fundit i kanë kërkuar që t'i përshëndesë me dorë.
Featured image of article: ME VIDEO: Gjesti i turpshëm i Ramës në Shkodër, u drejton gishtin e mesit të rinjve (MOMENTI) Edi Rama

SHKODËR– Kryeministri Edi Rama ka bërë një gjest të turpshëm gjatë vizitës së tij në Shkodër. Kreu i qeverisë i ka treguar gishtin e mesit një grupi të rinjsh që ishin mbledhur për të parë nga afër.

Para se të futej në mjetin e tij, Rama ka parë nga të rinjtë dhe i ka drejtuar gishtin e mesit, edhe pse këta të fundit i kanë kërkuar që t’i përshëndesë me dorë.

“Na e ban me dorë,”-dëgjohen teksa thonë të rinjtë në video, ndërsa vetëm pak çaste më vonë, numri një i maxhorancës i ofendon.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

(k.m/dosja.al)

2 Komente në “ME VIDEO: Gjesti i turpshëm i Ramës në Shkodër, u drejton gishtin e mesit të rinjve (MOMENTI)

  1. Fute n bëth o rrk

  2. Te gjalle e te vdekuri ti pershendes 🖕🖕🖕

Shto Koment