Politike

Gazment Bardhi përplaset me policinë në Elbasan: Ju urdhërojnë bandat, ku e ke proces verbalin?

VIDEO
Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, Bardhi u kërkon llogari efektivëve dhe përplaset me ta. Ai i akuzon policët se janë urdhëruar nga bandat për të ushtruar kontrolle, ndërkohë që nuk kanë as proces verbal.
Featured image of article: Gazment Bardhi përplaset me policinë në Elbasan: Ju urdhërojnë bandat, ku e ke proces verbalin?

ELBASAN– Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi është përplasur me forcat e Policisë së Elbasan, pasi FNSH-ja ka shkuar për konftolle në zyrat e PD-së dy ditë pas vrasjes së Pjerin Xhuvanit.

Siç shihet dhe në pamjet e mëposhtme, Bardhi u kërkon llogari efektivëve dhe përplaset me ta. Ai i akuzon policët se janë urdhëruar nga bandat për të ushtruar kontrolle, ndërkohë që nuk kanë as proces verbal.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

Për çfarë ke ardhur në shtabin tim, makina është e pastër. Dua proces verbal, ti ke ardhur në shtabin tim, jo unë, pse ke ardhur këtu. Ju urdhërojnë bandat, shkoni atje jo në shtabin tim,”- dëgjohet të thotë Bardhi. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment