Aktualitet

E nxjerrin nga makina dhe e kapin në dy krahët, MOMENTI kur “maskat” arrestojnë të riun në Durrës

VIDEO
Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes mund të dallohet vetëm që ngjarja ka ndodhur pranë një mjeti taxi, që është rrethuar nga efektivë nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.
Featured image of article: E nxjerrin nga makina dhe e kapin në dy krahët, MOMENTI kur “maskat” arrestojnë të riun në Durrës Pamje nga arrestimi

DURRËS- Të shtëna me armë zjarri në Durrës! “Kronika e zezë” duket se nuk ka fund ditët e fundit në vendin tonë. Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes mund të dallohet vetëm që ngjarja ka ndodhur pranë një mjeti taxi, që është rrethuar nga efektivë nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Dy “maska” e kanë kapur prej krahësh një të ri, secili në dy anët dhe e shoqërojnë drejt furgonit të Policisë, në mënyrë që ta shoqërojnë në Komisariat. Duke marrë parasysh pamjet dhe ndërhyrjen e FNSH-ve, dyshohet se ngjarja mund të jetë operacion për kapjen e ndonjë personazhi “të fortë”, megjithatë mbetet për t’u konfirmuar nga Policia e Shtetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LAJMI KRYESOR: Operacion anti-drogë në Durrës, pranga dy të rinjve! Tentuan të iknin por e shtëna në ajër i ndaloi, me vete kishin 1 kg kokainë (MOMENTI i arrestimit)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment