Aktualitet

ME VIDEO/ Doli me armë në mes të natës duke kërcënuar, MOMENTI kur efektivët neutralizojnë agresorin në Këlcyrë, e kapin nga krahu dhe…

VIDEO
Ende nuk dihet arsyet e një veprimi të tillë dhe të dhëna të tjera mbi agresorin i cili ka terrorizuar banorët.
Featured image of article: ME VIDEO/ Doli me armë në mes të natës duke kërcënuar, MOMENTI kur efektivët neutralizojnë agresorin në Këlcyrë, e kapin nga krahu dhe… Pamje nga video

KËLCYRË– Momenti kur Seit Alikollari vihet në pranga nga efektivët e Këlcyrës është bërë publike. Në video shihet që efektivët e kapin nga krahu agresorin, i cili mbrëmjen e djeshme terrorizoi banorët duke i kërcënuar me armë

Ende nuk dihet arsyet e një veprimi të tillë dhe të dhëna të tjera mbi agresorin i cili ka terrorizuar banorët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

TERROR në mes të natës në Këlcyrë! I armatosur, burri qëllon me armë në ajër dhe kërcënon kalimtarët, arrestohet nga policia (EMRI)

(a.b)/dosja.al

Shto Koment