Virale

ME VIDEO/ 1-vjeçarja që po ‘çmend’ rrjetin, kërcen këngën e Beyonce

Në video shfaqet një vajzë 1-vjeçare e cila kërcen këngën e Beyonce "Crazy in Love".
Featured image of article: ME VIDEO/ 1-vjeçarja që po ‘çmend’ rrjetin, kërcen këngën e Beyonce Vajza 1-vjeçare që kërcen
Përditësuar:

Kjo video që keni më poshtë tashmë po bën xhiron në rrjet. Në të shfaqet një vajzë 1-vjeçare e cila kërcen këngën e Beyonce “Crazy in Love” .

Teksa ha edhe akullore, ajo qesh dhe kërcen sikur të jetë shumë e rritur por në fakt është vetëm 1 vit.

 

J.V/Dosja.al

Shto Koment