Showbiz

Me valët e detit që i rrahin të pasmet, Alesia Bami ‘çmend’ ndjekësit: Je shtri fiks për…(FOTO)

Alesia Bami ndodhet me pushime në ishujt grekë dhe ka postuar foton provokuese nga deti.
Featured image of article: Me valët e detit që i rrahin të pasmet, Alesia Bami ‘çmend’ ndjekësit: Je shtri fiks për…(FOTO) Ish-velina, Alesia Bami.

Ish-velina e Stopit, Alesia Bami nuk reshtet së fituari vëmendje me hiret e saj bombastike. Ajo ka disa ditë që ndodhet me pushime në Greqi. Fotoja tërheqëse e bukuroshes, ka nxitur shumë komente ‘të nxehta’.

Veshur me bikini, teksa në pah i dalin format e saj të lakmuara, Alesia Bami është pozicionuar në një shkëmb, teksa ‘rrihet’ nga valët e detit.

Aq është dashur që meshkujt të nxisin imagjinatën, duke lënë komente nga më të ndryshmet.

“Je shtri fiks prit se….”- shkruan një ndjekës.                                         

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Kush t’i bën ato foto seksi moj rrush,”- vijon një tjetër.  

“Peshkaqene je fare,”- shton një komentues.

Postimi i Alesia Bamit dhe komentet e ndjekësve.

(R.L/Dosja.al)

 

Shto Koment