Showbiz

“Me vajzën nuk do jem kaq i urtë”/ Lorik Cana tregon raportin me bashkëshorten italiane: Nuk jam xheloz, nëse me siguron se i treti është djalë do e bëjmë…

Teksa ka qënë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” Lorik Cana ka treguar se do të jetë një baba i rreptë për vajzën e tij e se do e shoqërojë kudo.
Featured image of article: “Me vajzën nuk do jem kaq i urtë”/ Lorik Cana tregon raportin me bashkëshorten italiane: Nuk jam xheloz, nëse me siguron se i treti është djalë do e bëjmë… Lorik Cana
Përditësuar:

TIRANE– Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ me emisionin ‘Ftesë në 5’ në ‘Top Channel’ nga qyteti i Romës, aty ku ndodhet aktualisht në karantinë me bashkëshorten dhe dy fëmijët e tij.

Loriku ka treguar në studio se ndryshe nga bashkëshortja e tij, Monica është shumë liberal në martesë mirëpo është shprehur se ku vjen puna te vajza e tij, është një baba i rreptë.

Unë jam më shumë liberal në raportin tonë, Monica është më shumë possessive. I vjen çudi që nuk bëhem xheloz në disa raste. Unë nuk jam në dukjen e parë xheloz, nuk merrem shumë me detajet e vogla. Besoj me gocën nuk do të jem kaq i urtë”- tregoi ish kapiteni i Kombëtares.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Gjatë intervistës, Cana ka treguar se ardhja në jetë e vajzës e ka lumturuar shumë dhe i ka shtuar dëshirën për të pasur fëmijë të tjerë, duke pohuar se ia ka marrë dorën ndërrimit të pelenave.

“Kjo është një gjë sipas dëshirës së përbashkët, sipas momentit. I kam thënë se nëse ma siguron se është djalë do ta bëjmë patjetër. Por mesa duket e kemi të githë të vështirë ta kemi të sigurtë”- është shprehur Loriku.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment