Showbiz

Me thithkat jashtë dhe barkun zbuluar, Françeska Jaçe “ndez” rrjetin me foton provokuese

Në një postim të fundit ajo ka publikuar një foto nga ashensori me një bluzë të shkurtër ku duket qartë që ajo nuk ka veshur reçipeta.
Featured image of article: Me thithkat jashtë dhe barkun zbuluar, Françeska Jaçe “ndez” rrjetin me foton provokuese Françeska Jaçe

TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe është një prej personazheve më të  përfolur në showbizzin shqiptar. Ajo herë pas herë publikon foto dhe video provokuese në rrjetet sociale  duke ekspozuar trupin dhe duke u shfaqur me veshje teje ekstravagante.

Në një postim të fundit ajo ka publikuar një foto nga ashensori me një bluzë të shkurtër ku duket qartë që nuk ka veshur reçipeta.

Postimi i Françeskes ne Instastory

E në këtë mënyrë mungesa e tyre ka bërë që Françeskës t’i duken thithkat e gjoksit, duke i dhënë asaj një pamjë provokuese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se foto të tilla mjaft provokuese janë shumë të zakonshme për Fraçeskën, pasi në Instagramin e saj ka shumë foto të tilla provokuese.

A.C/Dosja.al

Shto Koment