Showbiz

Me thithkat fushë, Manjola Nallbani lë nam në event, ekspozohet më shumë seç duhet!

në foto Manjola duket se ka veshur një fustan ngjyrë blu safiri, i cili mesa kuptojmë është i bërë nga firma e veshjeve e Alketa Vejsiut 'Class by Alketa Vejsiu' .
Featured image of article: Me thithkat fushë, Manjola Nallbani lë nam në event, ekspozohet më shumë seç duhet!

TIRANË – Manjola Nallbani ka postuar disa foto në profilin e saj në instagram, me mbishkrimin ‘ Një mbrëmje me klas ‘, në foto Manjola duket se ka veshur një fustan ngjyrë blu safiri, i cili mesa kuptojmë është i bërë nga firma e veshjeve e Alketa Vejsiut ‘Class by Alketa Vejsiu’ .

 

View this post on Instagram

 

Nje mbremje me class si vete emri @class_by_alketavejsiu 🤩 Mua💄by moi😜 @jonipeci_store 👗 @parukeri_manjola 💇🏼‍♀️

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por ajo që bie në sy, midis ngjyrës blu dhe bukurisë së Manjolës, është dhe fakti që ajo nuk ka veshur reçipeta poshtë fustanit të saj.

Mungesa e tyre, bën që thithkat e gjoksit të Manjolës të duken mbi fustan, dhe t’i japin asaj një pamjë provokuese.

Pavarsisht moshës, Manjola duket se është mjaft në formë, dhe mund të shtojmë edhe mjaft joshëse.

E.C/Dosja.al

Shto Koment