Showbiz

Me të pasmet e bëshme dhe këmbët përpjetë, Vildane Zeneli e thotë troç: Kam nevojë për…(FOTOT)

Së fundmi modelja ka publikuar dy foto të  nxehta ku nxjerr në pah të  gjitha linjat trupore me bikinit minimaliste  që ajo ka veshur.
Featured image of article: Me të pasmet e bëshme dhe këmbët përpjetë, Vildane Zeneli e thotë troç: Kam nevojë për…(FOTOT) Vildane Zeneli

TIRANË- Modelja e njohur kosovare, Vildane Zeneli është një prej emrave më të përfolur të shoëbizzit shqiptar, për jetën që ajo bën dhe postimet që bën në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston edhe shumë momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi modelja ka publikuar dy foto të  nxehta ku nxjerr në pah të  gjitha linjat trupore me bikinit minimaliste  që ajo ka veshur.

Tek njëra nga fotot shfaqet e ulur mbi një motor uji, me këmbët e hapura dhe bien në sy të pasmet e bëshme, ndërsa krahas fotos ajo shkruan: Kam nevojë për diell.

Në fakt vihet re që është pranë  një qyteti bregdetar,  dhe koha është shumë e ngrohtë krahasuar me Shqipërinë ku temperaturat janë shumë të ulëta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa në një tjetër foto në Instastory, ajo pozon e shtrirë mbi motorrin dhe  me këmbët e ngritura përpjetë.

“Nuk është kjo situata ime, por do dëshiroja të ishte”- shkruan ajo krahas fotos me këmbët e ngritura lart.

A.C/Dosja.al

Një Koment në “Me të pasmet e bëshme dhe këmbët përpjetë, Vildane Zeneli e thotë troç: Kam nevojë për…(FOTOT)

  1. Nichole mit dem fußballtrikot des eigenen vereins bist du für jedes heim- oder auswärtsspiel Fußballtrikots Kaufen gerüstetauch das bolzen mit dem nachwuchs macht im richtigen trikot Demet

Shto Koment