Showbiz

Më të dashuruar se kurrë, Jonida dhe Romeo mallëngjejnë me postimet e tyre, këngëtarja: Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër  

FOTO
Së fundmi, ka qenë aktori i humorit ka postuar disa foto nga një darkë romantike që ka kaluar së bashku me Jonidën.
Featured image of article: Më të dashuruar se kurrë, Jonida dhe Romeo mallëngjejnë me postimet e tyre, këngëtarja: Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër   Jonida Maliqi, Romeo Veshaj

TIRANE– Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë gjatë gjithë kohës në shoqërinë e njëri tjetrit dhe postimet e tyre të dashurisë nuk kanë të ndalur.

Së fundmi, ka qenë aktori i humorit ka postuar disa foto nga një darkë romantike që ka kaluar së bashku me Jonidën.

Krahas tyre, Romeo ka bërë dhe një dedikim romantik, teksa shkruan:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

”Ti qesh, unë qesh. Kështu funksionon”. Por, aktori nuk kishte si të mos merrte dhe disa fjalë të ëmbla nga partnerja, e cila shkruan: “Ne qeshim e qajmë bashkë o zemër”.

Jonida Maliqi, Romeo Veshaj

Dyshja u përfol prej kohësh se janë në një lidhje dashurie, por vetëm pak muaj më parë ata pranuan publikisht se janë bashkë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment