Showbiz

Kejvina Kthella tregon çfarë i ndodh atij që e njeh mirë, nxjerr pistoletën

Fillimisht Kejvina (sipas fotos) është një vajzë e ëmbël, dhe pasi e djali e njeh mirë, i nxjerr anën e saj më të egër. 
Featured image of article: Kejvina Kthella tregon çfarë i ndodh atij që e njeh mirë, nxjerr pistoletën Kejvina Kthella dhe Redjan Rraja

TIRANË– Modelja Kejvina Kthella disa javë më parë ka qënë mjaft e përfolur pasi iu bë publike lidhja e saj me stomatologun e akuzuar për vrasje, Redjan Rrajën. 

Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ku tregohet se çfarë i ndodh atij djali që atë e njeh mirë. Fillimisht Kejvina (sipas fotos) është një vajzë e ëmbël, dhe pasi e djali e njeh mirë, i nxjerr anën e saj më të egër karakteristike kjo për shenjën e binjakëve. 

Postim i Kejvina Kthellës

Lidhja e Kejvina Kthejllës me Rrajën

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Modelja e cila u fut në këtë mesele “falë” lidhjes së saj me Redjan Rrajën, është përdorur si alibi nga ai, pasi i riu me profesion stomatolog është shprehur se gjatë kohës kur kishte ndodhur atentati ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja ndodhej me të dashurën e tij.

Redjan Rraja u arrestua disa kohë më parë dhe akuzohet si një nga atentatorët e 1 nëntorit, ku vdiq Andi Maloku dhe u plagos prokurori Arjan Ndoja dhe miku i tij, Pëllumb Ymeri (Rrumi i Shijakut). Deri më tani, pista e hetuesve është ajo e konflikteve për pronat tek Gjiri i Lalzit, dhe grupi i atentatorëve dyshohet se përbëhet nga 5 persona, mes tyre edhe Julian Sinaj, “Juli i Pashakos”, por ky i fundit jo më larg se dje i mohoi akuzat. Kejvina kishte gjithashtu në përdorim një makinë superluksoze, që është në pronësi të “Darës së Krujës”, e që kushton jo pak por rreth 30 mijë euro dhe që është sekuestruar.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment