Showbiz

Me të dashurin buzë pishinës, fotoja që nxorri Encën zbuluar (Foto)

Këngëtarja mesa duket është çift.
Featured image of article: Me të dashurin buzë pishinës, fotoja që nxorri Encën zbuluar (Foto) Enca Haxhia

Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është një nga të paktat personazhë publikë që nuk e kemi parë asnjëherë publikisht krah një mashkulli.

Ylli i shumë hiteve ekstravagante e ka thyer këtë rregull dhe ka publikuar një foto mjaft intime.

Fotoja e Encës

Ajo shihet krah një mashkulli, gjë që kuptohet nga ora që ka personi ngjitur saj në foto. Të dy duke pirë, duke mjaft të relaksuar buzë pishinës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mesa duket Enca po i shijon pushimet çift.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment