Showbiz

Me të birin në mes, dhëndri ‘misterioz’ i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit, urimi për festat

Partneri i Megit Topallit quhet Angjelin Serreqi. Të dy kanë një djalë bashkë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Nikola.
Featured image of article: Me të birin në mes, dhëndri ‘misterioz’ i Jozefina Topallit poston foton e parë të djalit, urimi për festat Jozefina Topalli, Angjelin Seqerri dhe Megi Topalli

TIRANË– Krishtëlindjet janë festuar edhe në familjen e sapokrijuar të Megi Topallit dhe  Angjelin Serreqit. 

Ka qënë ky i fundit që ka publikuar një foto në rrjetin e tij social, me të dashurën e tij dhe djalin, Nikolla. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gëzuar e përshumëvjet Kshnellat,”-shkruan dhëndri i ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Postimi i Angjelinit

Lajmi se çifti ishte në një lidhje dashurie bashkë, u bë i njohur për publikun vetëm pasi Megi ishte në muajt e fundit të shtatzanisë. Partneri i Megit quhet Angjelin Serreqi, është nga Shkodra dhe ka studiuar në Universitetin e Padovas në Itali për shkenca kompjuterike.

(k.m.dosja.al)

Shto Koment