Virale

Me ‘tanga’ në dritaren e hotel Plazza, zbulohet vajza misterioze që ‘çmendi’ portalet (Foto)

Vajza në fjalë s’qenka një fytyrë e panjohur për publikun shqiptar. Ajo është një modele dhe aktore mjaft e ndjekur në Instagram.
Featured image of article: Me ‘tanga’ në dritaren e hotel Plazza, zbulohet vajza misterioze që ‘çmendi’ portalet (Foto) Fotoja që u bë virale dhe modelja Emi Canaj
Përditësuar:

Vetëm pak kohë më parë qarkulloi në të gjitha portalet një foto e cila u bë virale. Aty shihej një vajzë e cila e veshur vetëm me tanga dha një spektakël nga dritarja e Plazza-s, një hotel mjaft luksoz që ndodhet në qendër të Tiranës.(Lexo këtu)

Mirëpo mesa duket vajza në fjalë s’qenka një fytyrë e panjohur për publikun shqiptar. Ajo quhet Emi Canaj dhe njihet si modeled he aktore shqiptare. Vetë Canaj e ka publikuar të njëjtën foto në Instastory. “I lumt paparazzit që s’na la rehat me bo foto as në katin e 14-të,”- shkruan modelja.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment