Politike

Me taka dhe fustane shumëngjyrëshe, shihni “sfilatën” e ministreve dhe deputeteve në Kuvend, disa harrojnë të vendosin maska

Me taka dhe fustane shumëngjyrëshe, kështu janë shfaqur sot ministret dhe deputetet në Kuvend.
Featured image of article: Me taka dhe fustane shumëngjyrëshe, shihni “sfilatën” e ministreve dhe deputeteve në Kuvend, disa harrojnë të vendosin maska Foto të ministreve dhe deputeteve
Përditësuar:

TIRANË- Sot në Kuvend po zhvillohet seanca plenare e radhës. Në të nuk kanë munguar edhe gratë deputete. Këto të fundit janë shfaqur me taka, kostume dhe fustane  me ngjyra që i përshtaten stinës së vjeshtës.

Ndërkohë jo të gjitha deputetet dhe ministret kanë maska. Disa prej tyre shfaqen ngjitur me njëra tjetrën dhe bëjnë muhabet. Gjithçka shihet qartë në fotot e mëposhtme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al  

Shto Koment