Sport

Më shumë se një muaj me COVID-19, ish-kapiteni i Italisë shërohet, bashkëshortja e përlotur: Pas 37 ditësh…

Ish-futbollisti i Romës dhe përfaqësueses së Italisë la spitalin dhe këtë e konfirmoi bashkëshortja e lojtarit.
Featured image of article: Më shumë se një muaj me COVID-19, ish-kapiteni i Italisë shërohet, bashkëshortja e përlotur: Pas 37 ditësh… Daniele De Rossi
Përditësuar:

ROMË-Pas 37 ditësh i infektuar me Covid-19, Daniele De Rossi mund të marrë frymë lehtësisht. Ish-futbollisti i Romës dhe përfaqësueses së Italisë la spitalin dhe këtë e konfirmoi bashkëshortja e lojtarit.

 

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Sarah Felberbaum (@sarahfelberbaum)

Sara Felberbaum postoi një foto në krah të bashkëshortit të saj ku duket e përlotur.Një lajm mjaft i mirë ky për fansat e futbollit pas legjenda të tilla kanë bërë shumë për këtë sport dhe kanë ngelur në mendjen e njerëzve.

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment