Showbiz

“Më shumë e dua unë”, Romeo rrëfen hapur planet e së ardhmes me Jonidën

Romeo u intervistua së fundmi për “After Party” i kanalit të moderatores së njohur, Luana Vjollca, i cili ka zbuluar më shumë rreth marrëdhënies së tij me Jonidën.
Featured image of article: “Më shumë e dua unë”, Romeo rrëfen hapur planet e së ardhmes me Jonidën Jonida dhe Romeo

TIRANË- Lidhja e Romeos dhe Jonidës, ishte kryefjala e mediave para disa maujsh teksa ata e bënë publike. Aktori i njohur u intervistua së fundmi për “After Party” i kanalit të moderatores së njohur, Luana Vjollca, i cili ka zbuluar më shumë rreth marrëdhënies së tij me Jonidën.

Romeo është shprehur se ai e do më shumë atë, është më shumë romantik dhe se i bën dhurata të tilla si buqeta me lule dhe bizhuteri.

“E dua më shumë, jam shumë romantik dhe bëj dhurata si buqeta lulesh dhe bizhuteri”- është shprehur aktori.

Gjithashtu, nuk ka munguar dhe përgjigjia e tij për planet e dasmës dhe shtimin e familjes, i cili tregoi se dëshironte një dasmë private dhe një familje të madhe.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Një dasmë private dhe pse jo një familje të madhe”- është shprehur aktori.

(s.s)/dosja.al

Shto Koment