Virale

Me shalqi dhe pantallona të shkurta, Niko Peleshi ia merr serenatës korçare: Jam i mirë, s’jam i mirë

Teksa i ka publikuar një foto me kitare, Vrenozi ka "treguar" edhe këngën të cilën Peleshi kishte vendosur që të interpretonte.
Featured image of article: Me shalqi dhe pantallona të shkurta, Niko Peleshi ia merr serenatës korçare: Jam i mirë, s’jam i mirë Niko Peleshi

TIRANË– Korçari i famshëm, Ilir Vrenozi ka postuar nëj foto të patriotit të tij, ish-zv,kryeministrit Niko Peleshi.

Teksa i ka publikuar një foto me kitare, Vrenozi ka “treguar” edhe këngën të cilën Peleshi kishte vendosur që të interpretonte.

Niko Peleshi

“Jam, jam i mirë. S’jam, s’jam i mirë… Jam për “RAMA IK,“-shkruan Vrenozi krah fotos.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment