Showbiz

“Më shaj e më sulmo por unë…”/ Einxhel Shkira mesazhe për Kejvinën pasi u zunë poshtë pallatit për një djalë: Njerëzit dashurohen me mua!

Prezantuesja e emisionit sportiv shkruan se njerëzit dashurohen lehtësisht me të, pasi i përket shenjës së shigjetarit në horoskop dhe sipas saj, sado që e tallin në rrugën drejt famës, Einxheli gjithmonë e kalon me të qeshura.
Featured image of article: “Më shaj e më sulmo por unë…”/ Einxhel Shkira mesazhe për Kejvinën pasi u zunë poshtë pallatit për një djalë: Njerëzit dashurohen me mua! Kejvina Kthella dhe Einxhel Shkira

TIRANË– Moderatorja Einxhel Shkira ka publikuar disa foto në Instastory, ku me anë të disa shprehjeve jep disa mesazhe.

Prezantuesja e emisionit sportiv shkruan se njerëzit dashurohen lehtësisht me të, pasi i përket shenjës së shigjetarit në horoskop dhe sipas saj, sado që e tallin në rrugën drejt famës, Einxheli gjithmonë e kalon me të qeshura.

“Ata i bëjnë miqtë lehtë dhe shpesh pa dashje i bëjnë njerëzit të dashurohen me ta. Sado që sulmohen tallen, shahen në rrugën drejt famës, ata e kalojnë gjithçka me një postim dhe shumë të qeshura, a thua se shigjetat nuk drejt tyre,”– shkruan ajo në dy postime.

Duke qenë se sulmet mediatikisht apo edhe fizikisht, Einxheli i ka patur me modelen Kejvina Kthella, na lë të kuptojmë që edhe këto mesazhe shkojnë për modelen. Vetë Kejvina u shpreh një ditë më parë se miqësitë nuk i ecin me vajzat dhe se as vetë nuk e kupton pse njerëzit zihen me të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sherri mes femrave ndodhi mesnatën e para disa javëve. Kejvina shkoi bashkë me Oriola Marashin (që e ka dhe kushërirë), për t’u sqaruar me Einxhelin, pas një zënke me kunja që kishin patur më parë. Debati u raportua në media se kishte agravuar në dhunë fizike dhe se shkaku për sherrin ishte bërë një djalë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment