Jete & Stil

Videoja që po çmend rrjetin/ Me serenata dhe lule, djali shqiptar i bën të dashurës super propozimin në aeroport

Në aeroportin e Prishtinës i riu nga Kosova i përgatiti të dashurës së tij një super propozim për martes me lule dhe serenata.
Featured image of article: Videoja që po çmend rrjetin/ Me serenata dhe lule, djali shqiptar i bën të dashurës super propozimin në aeroport Foto nga propozimi në aeroport

KOSOVË– Një djalë nga Kosova ka zgjedhur mënyrën më romantike për të pritur të dashurën e tij në aeroport.

Mërgimja po kthehej nga Anglia në aeroportin e Prishtinës kur është surprizuar në mënyrën më madhështore nga i dashuri i saj, Leotrimi.

Leotrimi kishte zgjedhur që t’i propozonte të dashurës së tij Mërgimes për martesë në tingujt e violinës me një buqetë me trendafila i ulur në gjunjë.

Video ku vajza shumë e emocionuar i tha “Po” të dashurit duke pranuar propozimin për martesë, i cili po bën xhiron në rrjete sociale.


(D.K/Dosja.al)

Shto Koment