Showbiz

Më seksi se kurrë, me minifund dhe barkun jashtë Marina Vjollca heq të gjitha dyshimet për shtatzëni (FOTO)

Marina Vjollca kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes, për një shtatzëni të dyshuar, por me foton e postuar së fundmi moderatorja i ka dhënë fund të gjitha aludimeve.
Featured image of article: Më seksi se kurrë, me minifund dhe barkun jashtë Marina Vjollca heq të gjitha dyshimet për shtatzëni (FOTO) Moderatorja, Marina Vjollca.
Përditësuar:

TIRANË– Marina Vjollca është rikthyer nga pushimet e saj të bukura, dhe tashmë po I përkushtohet rikthimit të fuqishëm sezonin në vijim. Me një foto mjaft seksi, moderatorja nxjerr në pah barkun e sheshtë dhe linjat perfekte.

Me minifund dhe bluzë të shkurtër, Marina Vjollca ka treguar barkun, që tregon qartësisht s’e nuk është shtatzënë. Moderatorja me hiret e lakmuara dhe ngjyrën çokollatë të lëkurës, ka ‘ndezur’ pfund komente komplimentuese.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment