Showbiz

Me rrobebanjo Amarda Toska në super formë, pushime në resortin më të shtrenjtë në Turqi (FOTO)

Amarda Toska ka postuar një foto me rrobebanjo nga resorti luksoz ku po kalon pushimet.
Featured image of article: Me rrobebanjo Amarda Toska në super formë, pushime në resortin më të shtrenjtë në Turqi (FOTO) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Prej ditësh Amarda Toska po pushon në një prej resorteve më të shtrenjta në Turqi “Titanic Mardan Palace”. Si një pallat mbretëror, me arredim të larë në flori, resorti që ka zgjedhur të pushojë bukuroshja është një ndër më të lakmuarit në Turqi. Forma e veçantë në formën e një anijeje i jep veçantinë këtij hoteli.

Postimi i Amarda Toskës në rrjete sociale.

E veshur me rrobebanjo trup, në ngjyrë të zezë, Amarda Toska duket super në formë! E qeshur dhe e pozicionuar në një shezlong të veçantë pranë gjelbërimit, Ami ka zgjedhur të postojë si rrallëherë foto me trupin të ekspozuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment