Showbiz

Me robdeshambër të hapur, Belinda Dragoti merr poza provokuese mbi shtrat(Foto)

Me robdeshambër dhe me poza mjaftë provokuese mbi shtrat, velina e 'Xing me Ermalin' di të jetë  gjithmonë në qendër të vëmendjes.
Featured image of article: Me robdeshambër të hapur, Belinda Dragoti merr poza provokuese mbi shtrat(Foto) Velina, Belinda Dragoti

TIRANË- Modelja dhe velina e ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave.

Belinda Dragoti, modelja e njohur njëkohësisht edhe velina e emisionit Xing me Eermalin gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot  dhe videot seksi e teje provokuese.

Ajo pëlqehet dhe merr qidra komente në rrjetet sociale për shkak të postimeve që ajo bën.

Edhe këtë herë me një foto që ka potuar orët e fundit në Instagram modelja shfaqet  e shtrirë sipër nëj krevati, e mbuluar vetëm me një robdeshambër, ka çmendur rrjetin pasi duket teje sensuale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me robdeshambër dhe me poza mjaftë provokuese mbi shtrat, velina e ‘Xing me Ermalin’ di të jetë  gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Por krahas fotos Belinda shkruan: Gratë shpirtërore gjithmonë do t’i tërheqin burrat që kanë nevojë për shërim.

A.C/Dosja.al

Shto Koment