Virale

Me qeskat mbushur plot, njihuni me ish-deputetin shembullor që bën pazaret e shtëpisë, i maskuar dhe i veshur sportiv Aldo Bumçi kapet nga paparaci

FOTO
Me qeskat e mbushura plot që mban në duar, vihet re q ëish-deputeti e ka mbaruar pazarin që duhet të bënte dhe tashmë duhet të kthehet në shtëpi, ku do dërgojë edhe ushqimet e blear.
Featured image of article: Me qeskat mbushur plot, njihuni me ish-deputetin shembullor që bën pazaret e shtëpisë, i maskuar dhe i veshur sportiv Aldo Bumçi kapet nga paparaci Aldo Bumci

TIRANË– Ish-depupteti i Partisë Demokratike është treguar një djalë shembullor.

Në fotot e publikuara nga Panorama, Bumçi shihet i veshur me tuta dhe bluzë sportive, teksa me maskën e vënë, ka dalë të bëjë pazar.

Me qeskat e mbushura plot që mban në duar, vihet re q ëish-deputeti e ka mbaruar pazarin që duhet të bënte dhe tashmë duhet të kthehet në shtëpi, ku do dërgojë edhe ushqimet e blera.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Foto janë shkrepur pranë Tiranës së Re, aty ku duhet të banojë edhe vetë ish-deputeti.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment