Showbiz

Me puthje pasionante, Russell Crowe shfaqet në publik me të dashurën 30 vite më të re (FOTO)

Aktori i njohur australian, Russell Crowe, është fotografuar për herë të parë me të dashurën e tij të re, Britney Theriot.
Featured image of article: Me puthje pasionante, Russell Crowe shfaqet në publik me të dashurën 30 vite më të re (FOTO) Russell Crowe

SIDNEI– Aktori i njohur australian, Russell Crowe, është fotografuar për herë të parë me të dashurën e tij të re, Britney Theriot.

Çifti janë parë në një ndeshje miqësore tenisi në Sidnei, ku nuk kanë munguar dhe puthjet e tyre pasionante.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ata shihen mjaft të lumtur së bashku pavarësisht diferencës së moshës ku kanë 26 vite diferencë moshe, ku Russell është 56-vjeç ndërsa Britney 30-vjeç.

(s.s/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment