Showbiz

“Më pëlqeve shumë zemra ime”, Doli me bikini përballë zyrës së Ramës, gazetarja tregon çfarë i tha mami: Të lutem mos u përfshi me politikën (VIDEO)

Griselda ka zbuluar reagimin e familjarëve dhe të nënës së saj, pasi doli në e zhveshur para godinës së kryeministrisë. Ajo ka thënë se nëna e saj e ka pëlqyer shumë për daljen e saj me bikini para godinës së kryeministrisë.
Featured image of article: “Më pëlqeve shumë zemra ime”, Doli me bikini përballë zyrës së Ramës, gazetarja tregon çfarë i tha mami: Të lutem mos u përfshi me politikën (VIDEO) Griselda Katirai

TIRANË– Një javë më parë Griselda Katirai, gazetarja e “Aldo Morning Show” tërhoqi vëmendjen teksa u shfaq në rrugët e Tiranës, para Kryeministrisë vetëm me bikini.

Ajo doli dy ditë rresht e zhveshur vetëm me një palë bikini duke raportuar live në emisionin televiziv. Madje ajo tha se nuk ndikohet aspak nga njerëzit, për të dalë me rroba banjo duke thyer çdo tabu.

Ndërkohë  sëfundmi  Griselda ka zbuluar reagimin e familjarëve dhe të nënës së saj, pasi doli në e zhveshur para godinës së kryeministrisë.

Në një intervistë të “Why Not”, Griselda u shpreh:  Nga familjarët nuk kisha asnjë telefonatë që të thoshin sa bukur, ose pse, asnjë lloj komenti. Pasi kishin kaluar 24 orë, unë telefonoj mamin për diçka dhe më thotë “më pëlqeve shumë zemra ime, i pashë të gjitha portalet që kishin shkruajtur, vetëm të lutem mos u përfshi me politikën.

Por moderatorja e emisionit,Roza Lati ka shpjeguar se nëna e Griseldës është Presidentja e Shoqatqës së Jetimëve, Liliana Katirait, duke shtuar se ajo ka ndihmuar shumë fëmijë jetimë. Prandaj ajo thotë se i vjen keq që Griselda është përballur me këtë shuplakë injorance nga shqiptarët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(Dëgjo minuta 23:00)

Ndërsa teksa është  pyetur për reagimin e kolegëve, ka thënë se ka marrë komente nga më të ndryshmet, por me sportivitet dhe me shumë humor.

A.C/Dosja.al

Shto Koment