Showbiz

Me pantallonat ulur, Ermal Mamaqi ‘flliq’ Irgen Çelën! Hap dërën e tualetit dhe e gjen në pozicion të sikletshëm (VIDEO)

Ermal Mamaqi ka postuar një video epike, teksa futet pa trokitur në tualet, ndërsa brenda gjendet kolegu i tij, Irgen Çela.
Featured image of article: Me pantallonat ulur, Ermal Mamaqi ‘flliq’ Irgen Çelën! Hap dërën e tualetit dhe e gjen në pozicion të sikletshëm (VIDEO) Aktorët, Ermal Mamaqi dhe Irgen Çela.

TIRANË– Aktori i humorit, Ermal Mamaqi ka postuar një video, teksa i kryen një rreng, kolegut të tij, Irgen Çelës. Me telefonin në dorë dhe kameran të kthyer nga dera e tualetit në të cilën ndodhej aktori i njohur i “Portokallisë”, Ermali ka bërë veprimin e papritur.

Mamaqi nuk ka nguruar të hapë derën e tualetit, duke zënë në befasi mikun e tij, të cilin e ka zënë turpi. Me pantallonat ulur, Irgen Çela është skuqur nga turpi, ndërsa i thotë kolegut të tij se ‘e çmendi”

“Kujdes pamje të rënda‼Kapet në momente kreativiteti aktori i “I LOVE TROPOJA”, që mban Portokallin,”- shkruan Ermal Mamaqi bashkëngjitur videos së sikletshme.


(R.L/Dosja.al)

Shto Koment