Showbiz

“Më një p** si Bleona”, Stresi përdori fjalën e pistë për të, reagon me shpejtësi këngëtarja (FOTO)

Në këngën e tij më të re, Stresi ka përdorur dhe emrin e këngëtares shqiptare Bleona Qereti, duke e etiketuar me fjalën 'pikante'.
Featured image of article: “Më një p** si Bleona”, Stresi përdori fjalën e pistë për të, reagon me shpejtësi këngëtarja (FOTO) Reperi, Stresi dhe këngëtarja, Arkimed Lushaj.

TIRANË– Arkimed Lushaj ka realizuar këngën e tij më të re, dhe në tekst ka menduar të përfshijë dhe këngëtaren që prej kohësh e ka zhvendosur jetën e saj në Amerikë, Bleona Qeretin.

“Paret mi mori krej shteti, mrapa ka ngel rreki full kallasha ke peki tu qellit n’buz deti me një dh*p si Bleona Qereti”- është pjesa e shkëputur nga kënga e Stresit.

Ndërkohë Bleona ka publikuar tekstin e këngës duke pohuar se i ka pëlqyer shumë dhe e ka vlerësuar këtë fakt.

Postimi i Bleona Qeretit.

Duke e krahasuar me fjalën pikante duket se Bleona është ndjerë e përkëdhelur dhe e komplimentuar. Këngëtarja kujdeset në detaje për fizikun e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo gjithmonë ka deklaruar që nuk ka bërë kurrë ndërhyrje kirurgjikale në trupin e saj, dhe duket se Stresi e ka sjellë si shembull në këngën e tij të re “Nuk o veç gang”

Pjesë në tekstin e reperit, përfshihen dhe diss-et për femrat me silikon.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment