Showbiz

‘Me një djalë!’, pas martesës në fshehtësi Miriami dhe Albani vijnë me një tjetër surprizë

Miriam Cani ka ndarë një postim ku paralajmëron dhe një suprizë me 30 maj, por ndjekësit kanë hamendësuar një shtatzëni të dytë.
Featured image of article: ‘Me një djalë!’, pas martesës në fshehtësi Miriami dhe Albani vijnë me një tjetër surprizë Këngëtarët, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani.

TIRANË – Vetëm pak ditë më parë, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ndanë fotot magjike nga celebrimi i tyre pas 13 vitesh në një resort tropikal (Lexo këtu). Të gjithë mbetën pa fjalë, pasi çifti e realizoi ceremoninë në fshehtësi të plotë.

Por, pas kësaj Miriam Cani ka ndarë një foto me bashkëshortin e saj në të cilën jep një datë shoqëruar me një ikonë suprize.

“30.05.2019”– shkruan Miriam Cani në profiling e saj në Instagram.

Ndjekësit kanë bërë aludime të ndryshme, dhe disa prej tyre e kanë uruar për shtatzëni.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Me një djalë,thonë nga anët tona!”– shkruan ndjekësja në postimin e këngëtares.

Kujtojmë që çifti i talentuar i këngëtarëve kanë një vajzë të quajtur Ameli dhe ne presim se cila do të jetë surpriza e radhës.

Postimi i Miriam Canit dhe komenti i ndjekëses në Instagram.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment