Showbiz

‘Më ngatërronin me çunat e lagjes’, sot ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, Nevina shtylla tregon sesi ka qenë gjatë fëmijërisë(FOTO)

Ndonëse sot ajo është ndër vajzat më të  bukura të ekranit shqiptar, por vetë moderatorja ka treguar se kur ishte e vogël nuk  ka qenë aspak simpatike.
Featured image of article: ‘Më ngatërronin me çunat e lagjes’, sot ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, Nevina shtylla tregon sesi ka qenë gjatë fëmijërisë(FOTO) Nevina Shtylla

TIRANË- Moderatorja e njohur Nevina Shtylla është një ndër imazhet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku  poston  momente të ndryshme nga jeta e saj private dhe profesionale.

Teksa ka dhënë një intervistë për ‘Revistën Ëho’ Nevina  ka zbuluar disa detaje rreth jetës së saj që nuk i ka treguar  më parë hapur për publikun shqiptar.

Ndonëse sot ajo është ndër vajzat më të  bukura të ekranit shqiptar, por vetë moderatorja ka treguar se kur ishte e vogël nuk  ka qenë aspak simpatike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nevina ka thënë se gjatë fëmijërisë të gjithë e ngatërronin me djemtë.

“Në moshë më të hershme nuk kam qenë aspak një fëmijë simpatik. Përkundrazi, mami më ka thënë dikur se mi ka shpuar veshët për të vënë vëth që kur isha 3 vjeç sepse kur e ndalonin në rrugë e pyesnin gjithnjë: Si i ke çunat?” ka thënë Nevina.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment