Showbiz

“Më në fund kisha gjoks si shoqet e mia”, Dojna Mema tregon si ndihej në vitet e gjimnazit: Isha e lirë…(Foto)

Nga disa postime në Instagram Dojna ka treguar hallin më të madh që kishte pasur deri në vitin e dytë të gjimnazit, derisa dhe ajo më në fund kishte gjoks si shoqet e veta.
Featured image of article: “Më në fund kisha gjoks si shoqet e mia”, Dojna Mema tregon si ndihej në vitet e gjimnazit: Isha e lirë…(Foto) Dojna Mema

TIRANË- Moderatorja e njohur, Dojna Mema është një prej personazheve të shoëbizzit shqiptar më të dashur për publikun shqiptar. Ajo ndiqet shumë në rrjetet sociale sidomos nga të rinjtë për karakterin e saj të çiltër dhe mjaft pozitiv me njerëzit.

Dojna  është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat shumë momente të bukura nga jeta e saj. Përmes disa psostimeve të bëra sëfundmi në Instastory, moderatorja u  është përgjigjur  pyetjeve të disa ndjekësve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Dojnës në Instastory

E pyetur se cili ka qenë viti mëi bukur i gjimnazit për të, Dojna është përgjigjur fare troç dhe pa fshehur asgjë:  Viti i dytë i gjimnaz: Fillova të ndihesha  e lirë, e rritur ose thjeshtë isha njeriu më i lumtur në botë se më në fund kisha edhe unë gjoks si shoqet e mia.

A.C/Dosja.al

Shto Koment