Showbiz

“Më mësove ç’është dashuria”, Jonida Vokshi pëson humbjen e madhe para martesës

Moderatorja shprehet e trishtuar pasi qeni i saj, Bimba, të cilin e kishte si një anëtar familjeje, nuk është më.
Featured image of article: “Më mësove ç’është dashuria”, Jonida Vokshi pëson humbjen e madhe para martesës Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi

Moderatorja Jonida Vokshi po vuan së fundmi për humbjen e një qenieje mjaft të dashur për të.

Teksa është shprehur se shumë shpejt do ta kurorëzojë në martesë dashurinë e saj me aktorin Besnik krapi, Jonida është shfaqur e trishtuar në rrjetet sociale, për humbjen e Bimbës, qenit të cilin e kishte si një anëtar familjeje.

Gjysmen e jetes sime e kam kaluar me ty Bimbushe. Me mesove cfare eshte dashuria pa kushte! Sa me mungon, e sa shume do me mungosh.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E shtrenjta ime, e vogla ime! Do jesh pjese e zemres sime dhe kujtimi i diteve aq te lumtura qe me ke falur. Do te te mbaj gjithmone me vete”, shkruan Jonida krah fotos së publikuar në Instagram.

Foto e publikuar nga Jonida Vokshi

Shumë shpejt moderatorja do të shkojë në altar me aktorin Krapi.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment