Showbiz

‘Më mbushni një gotë ujë’, Rezarta Shkurta ‘braktiset’ në momentin e vështirë: Qyqa! Ikët të dy?! (VD)

Teksa tregonte një ditë të zakonshme, Rezarta ka bërë edhe shaka me kolegët e saj, duke i postuar videot në Instagram. 
Featured image of article: ‘Më mbushni një gotë ujë’, Rezarta Shkurta ‘braktiset’ në momentin e vështirë: Qyqa! Ikët të dy?! (VD) Rezarta Shkurta

TIRANË– Fotografja dhe këngëtarja Rezarta Shkurta ka ndarë disa momente nga një ditë e saj e zakonshme në punë. 

Teksa tregonte një ditë të zakonshme, Rezarta ka bërë edhe shaka me kolegët e saj, duke i postuar videot në Instagram. 

Në një moment ajo i ka kërkuar dy djemve që t’i sjellin një gotë ujë dhe ata për t’i bërë “bisht” punës janë larguar që të dy. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ça çunash do ishit ju përshembull sikur njëri nga ju të më mbushte një gotë ujë.
Qyqa, njëri mo njëri. Sa gati jeni për të ik nga puna mo pupu,“-thotë këngëtarja. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment