Showbiz

“Më mban në gojë si rrush”, Kujtim Gjuzi bëhet njësh me biznesmenin gay, Elton Ilirjani ‘shuan gjakrat’ dhe e nderon me medalje

Dosja.al ka mësuar se kreu i Partisë Konservatore Shqiptare ka qenë i ftuar special një natë më parë në një event të organizuar nga vetë Ilirjnai. Madje ky i fundit e ka nderuar me një medalje deputetin Kujtim Gjuzi, duke hedhur kështu poshtë të gjitha deklaratat e deputetit kundër anëtarëve të këtij komunitetit.
Featured image of article: “Më mban në gojë si rrush”, Kujtim Gjuzi bëhet njësh me biznesmenin gay, Elton Ilirjani ‘shuan gjakrat’ dhe e nderon me medalje Elton Ilirjani dhe Kjtim Gjuzi
Përditësuar:

TIRANË– Deputeti Kujtim Gjuzi ka zbutur tonet me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani. Pas shumë debateve në studio televizive, ku Gjuzi si një konservator, dilte hapur kundër komunitetit LGBTIQ, dyshja mesa duket kanë bërë paqe.

Dosja.al ka mësuar se kreu i Partisë Konservatore Shqiptare ka qenë i ftuar special një natë më parë në një event të organizuar nga vetë Ilirjani. Madje ky i fundit e ka nderuar me një medalje deputetin Kujtim Gjuzi, duke hedhur kështu poshtë të gjitha deklaratat e deputetit kundër anëtarëve të këtij komunitetit.

Pikërisht gjatë eventit, u zbulua edhe e dashura e re Kujtim Gjzuit, zeshkania që i rrëmbeu zemrën pas divorcit më gruan.

Kujtim Gjuzi është përplasur shumë herë publikisht me biznesmenin Elton Ilirjani. Deputeti e ka ofenduar Ilirjanin me fjalët më të rënda, madje duke i thënë se ka ‘punuar me prapakolp’.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga ana tjetër, biznesmeni, i cili ka deklaruar pa frikë prirjet e tij seksuale është munduar ta zbusë situatën duke u shprehur se deputeti Kujtim Gjuzi është ‘burri i tij’ dhe se e ‘mban në gojë gojë si rrush’.

Pas ofendimeve të shumta, Gjuzi mori përsipër të kërkonte falje ndaj biznesmenit dhe shtoi se kishte frikë nga burgu dhe nga shoqatat që mund t’i viheshin pas. Tashmë duket qartë që të dy kanë lënë pas sherret, duke u bërë miq të mirë dhe duke ftuar njëri-tjetrin në eventet përkatëse.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment