Aktualitet

Me maskë dhe e veshur me të zeza/ Si duket Luiza Xhuvani në përditshmëri, fotot teksa bën pazar

FOTO
Aktorja Luiza Xhuvani la karrierën e saj në politikë, por gjeti forca për të mos e lënë karrierën e teatrit.
Featured image of article: Me maskë dhe e veshur me të zeza/ Si duket Luiza Xhuvani në përditshmëri, fotot teksa bën pazar Luiza Xhuvani

Tiranë- Tashmë që bashkëshorti i saj, ish-regjisori i njohur Gjergj Xhuvani nuk jeton më, duket se zonja Xhuvani është tërhequr plotësisht në jetën e saj private. Paparazzi ynë e ka fotografuar në përditshmërinë e saj, duke bërë pazaret e zakonshme dhe me mbrojtjen e duhur ndaj epidemisë.

Nuk e dimë se si do të kishte qenë si politikane, pasi ndenji shumë pak në Parlament, por si aktore pa dyshim që është një mungesë e madhe në teatër dhe kinema, mosprezenca e së talentuarës Luizë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Marrë nga Panorama

Etiketa:

Shto Koment