Bota

Me maska e veshje të frikshme, studentët e dehur mbushin rrugët e qytetit britanik për Halloween(FOTOT)

Na ndajnë edhe dy ditë nga festa e Halloween-it, me qindra studentë britanikë kanë mbushur rrugët e Leeds, të maskuar e me kostume dhe maska të frikshme.
Featured image of article: Me maska e veshje të frikshme, studentët e dehur mbushin rrugët e qytetit britanik për Halloween(FOTOT) Studentet britanike

BRITANI E MADHE- Edhe pak ditë na ndajnë nga festa  më e çmendur  që shohim për  çdo vit. 30 tetori pritet me  entuziazëm dhe me plotë përgatitje  nga të gjithë të rinjtë.

Me maska nga më të frikshmet dhe veshje të personazheve  më negativë që mund të keni parë në filmat horror e jo vetëm, kështu shfaqen gjithmonë të rinjtë gjatë kësaj feste.

Por ndërkohë që na ndajnë edhe dy ditë nga festa e Halloween-it, me qindra studentë britanikë kanë mbushur rrugët e Leeds, të maskuar e me kostume dhe maska të frikshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mes tyre sigurisht nuk kanë munguar skenat erotike, konsumi i alkoolit apo kërcimet e frikshme nëpër rrugë, që kanë bërë të rinjtë.

A.C/Dosja.al  

Shto Koment