Sport

Me lot në sy, Odise Roshi nuk e beson barazimin: Më vjen keq! Fitorja duhet të ishte patjetër

Me lot në sy Roshi u shpreh se ishte tejet i zhgënjyer për rezultatin e marrë në ndeshjen e sotme, pavarësisht kundërshtarit modest. 
Featured image of article: Me lot në sy, Odise Roshi nuk e beson barazimin: Më vjen keq! Fitorja duhet të ishte patjetër Odise Roshi

TIRANË– Mesfushori shqiptar i Kombëtares, Odise Roshi ka dhënë një intervistë për RTSH Sport pas ndeshjes me Andorrën.

Me lot në sy Roshi u shpreh se ishte tejet i zhgënjyer për rezultatin e marrë në ndeshjen e sotme, pavarësisht kundërshtarit modest. 

“Jo se kishim mendjen në ndeshjen me Francën, se e dimë kundër kujt luajtëm. Fitorja duhet të ishte me patjetër. Më vjen shumë keq, se besoja që do fitonim. Po janë gjëra që ndodhin. E pranojmë që nuk bëmë një ndeshje të mirë,”-tha Roshi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit barazoi ndeshjen kundër Andorrës me rezultatin 2-2 duke zhgënjyer me rezultatin. Golat për tanët i shënoi Bekim Balaj dhe Rey Manaj, me asiste të Odise Roshit. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment