Showbiz

“Më le pa fjalë”, Armina Mevlani feston ditëlindjen në Paris, Shkëlzen Berisha bëhet emocional

Armina Mevlani ka marrë dedikimin romantik nga partneri i saj, Shkëlzen Berisha për ditëlindjen e saj!
Featured image of article: “Më le pa fjalë”, Armina Mevlani feston ditëlindjen në Paris, Shkëlzen Berisha bëhet emocional Sjhkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani.

TIRANË– Bukuroshja, Armina Mevlani mesa duket ka shkuar në Paris për të festuar ditëlindjen e saj. Edhe pse larg Shkëlzenit, ai i gjendet afër në këtë ditë të shënuar. Me një dedikim në rrjete sociale, ai shkruan fjalët romantike për Arminën.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë, gëzimit dhe lumturisë sime. Endërrofshim gjithmonë së bashku.”- shkruan Shkëlzen Berisha në profilin e tij në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday to my love, joy and happiness. May we always dream together 💯🎂❤️

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Shkelzen Berisha (@zeni.berisha) on


Ndërkohë Armina Mevlani është emocionuar shumë nga urimi i të dashurit të saj dhe ka ndarë postimin në InstaStory duke shkruar:

“Më le pa fjalë! Të dua shumë jeta ime”.  

Postimi i Armina Mevlanit në InstaStory.

    

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment