Showbiz

Me korse dhe tanga! Oriola Marashi pozon seksi në mes të dëborës, nuk e ndjen të ftohtin fare (FOTO)

o, Oriola ka dalë në dëborë duke treguar edhe setin e veshjes intime ngjyrë të zeza, të dizenjuara nga mikesha e saj e ngushtë, Aurela Hoxha. 
Featured image of article: Me korse dhe tanga! Oriola Marashi pozon seksi në mes të dëborës, nuk e ndjen të ftohtin fare (FOTO) Oriola Marashi

SPANJË– Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi nuk i kursen pozat e nxehta kudo që udhëton. Së fundmi, ajo ka postuar foto mes dëborës nga Barcelona, Spanjë. 

Në foton e postuar nga vetë ajo, Oriola ka dalë në dëborë duke treguar edhe setin e veshjes intime ngjyrë të zeza, të dizenjuara nga mikesha e saj e ngushtë, Aurela Hoxha. 

“Po vjen po vjen…,”-shkruan krahas fotos modelja shumë e njohur. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Oriola Marashit

Mesa duket ajo nuk i ka problem temperaturat e ulëta, madje bën çfarë të jetë e mundur për t’i rritur ato.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment